NAPOWIETRZACZE KASCO MARINE
SERIA EAF

KASCO MARINE jest liderem w produkcji i sprzedaży pionowych pomp napowietrzających, które wprowadzając do wody stojącej dużą ilość tlenu zapewniają w najprostszy sposób zwiększenie i utrzymanie poziomu tlenu w stawach.


25 sierpnia 2020
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!Seria EAF

2400 EAF

3400 EAF

4400 EAF

8400 EAF

2.3    EHAF

3.1    EAF

3.3    EHAF

fontanny na staw
Katalog Produktów
KASCO MARINE

     fontanna na jezioro

fontanny na jezioro, na staw

W ciągu ostatnich 20 lat urządzenia KASCO MARINE zawierające mieszalnik napowietrzający stały się standardowym wyposażeniem stawów hodowlanych amerykańskiego przemysłu rybnego. Firma KASCO MARINE jest liderem w produkcji i sprzedaży pionowych pomp napowietrzających, które wprowadzając do wody stojącej dużą ilość tlenu zapewniają w najprostszy sposób zwiększenie i utrzymanie poziomu tlenu w stawach. Napowietrzacze KASCO MARINE rozbijają wodę na maleńkie kropelki zapewniając równoczesną wymianę powietrza na większej powierzchni.

Firma Kasco zaprojektowała energooszczędne napowietrzacze do wprawiania w ruch dużych objętości wody przy jednoczesnym stosunkowo niewielkim zużyciu energii.

Wykonane przez amerykańskie instytuty niezależne testy produktów potwierdzają ich skuteczność - stwierdzają bowiem, że napowietrzacze dostarczają ponad 1,7 kg tlenu na 1 kW w ciągu godziny pracy. Są zatem najbardziej wydajnymi z dostępnych jednostek.

Dzięki zwiększonej ilości rozpuszczonego w wodzie tlenu staw będzie stanowił przyjazne środowisko dla zasiedlających go gatunków ryb i roślin. Zredukowana zostanie ilość osadów oraz składników pokarmowych, które w przypadku ich dużej ilości mogą być powodem nadmiernego rozwoju niepożądanych glonów.

Powstająca podczas pracy napowietrzacza pieniąca się woda to przyjemna dla oka alternatywa w stosunku do fontann, gdy bardziej zależy nam na samym napowietrzaniu, niż na uzyskaniu efektu dekoracyjnego.

Napowietrzacze są niezwykle proste w obsłudze, montażu i użytkowaniu i znajdują zastosowanie w stawach hodowlanych, w miejskich oczyszczalniach ścieków, w zakładach przemysłowych, na miejskich terenach rekreacyjnych jako dodatkowy element krajabrazu oraz na przydomowych zbiornikach wodnych.

Modele 2400 EAF, 3400 EAF, 4400 EAF są dostępne w dwóch wersjach: z 10 metrowym kablem zasilającym lub z hermetycznym podwodnym złączem kablowym i 1 metrowym odcinkiem kabla.

Modele 8400 EAF, 2.3 EHAF, 3.1 EAF, 3.3 EHAF dostępne są wyłącznie w wersji z hermetycznym podwodnym złączem kablowym i 1 metrowym odcinkiem kabla, do którego Klient dołącza kabel zasilający o odpowiedniej długości.

Wszystkie napowietrzacze KASCO MARINE to samodzielne, lekkie urządzenia pływające wyposażone w dwie lub trzy, plecione, nylonowe, 15 metrowe liny do cumowania.

CECHY I ZALETY NAPOWIETRZACZY SERII EAF

Wydajność / Niski pobór mocy: najwyższa wydajność przy niskim zużyciu energii w porównaniu do konkurencyjnych jednostek zapewnia niskie koszty użytkowania

Mocny silnik: produkty dostępne są z silnikiem 230V/50 Hz oraz 400V/50 Hz. Przyjazny środowisku modele wyposażono w wewnętrzne mechaniczne uszczelnienie i uszczelkę zewnętrzną dla ochrony przed przeciekami oraz górne i dolne łożyska kulkowe o przedłużonej trwałości smarowane olejem dla doskonałego chłodzenia

Odporna na korozję: dzięki wykorzystaniu specjalnej anody cynkowej oraz zastosowaniu wykonanych ze stali nierdzewnej zewnętrznych elementów pompy i osprzętu, mogą pracować w słonowodnym lub agresywnym środowisku

Łatwe w utrzymaniu: czyszczenie obudowy silnika przeprowadza się raz do dwóch razy w roku. Cynkową anodę wymienia się, gdy jest widocznie zużyta (zużycie zależy od stopnia agresywności wody-zbiorniki słodkowodne średnio co dwa lata)

W pełni przetestowana: posiada wymagany na terenie Unii Europejskiej certyfikat CE

Zasilanie: producent proponuje zakup napowietrzaczy w dwóch wersjach:
  • z gumowanym kablem zasilającym o długości 10 metrów;
  • z kablem o długości 1 m i hermetycznym, podwodnym złączem
    kablowym umożliwiającym przedłużenie kabla zasilającego.
Kotwiczenie: do napowietrzaczy dołączono dwie 15 metrowe, plecione, nylonowe cumy.

Gwarancja 24 miesiące.

Wyprodukowane w USA.

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć      fontanna pływająca, fontanna, oświetlenie fontannowe, fontanna na jezioro, na staw fontanna na jezioro, na staw webmaster