Skip to main content

Ponad 20 lat doświadczenia.

Realizacje w całej Polsce.

Ponad 20 lat doświadczenia.

Realizacje w całej Polsce.

Zadzwoń do nas

Firma Korro Plus od lat związana jest z wodą.

Nasza firma od ponad 20 lat związana jest z wodą. Swoje pierwsze kroki  stawialiśmy jako główni dystrybutorzy systemów nawadniania zajmując się również ich profesjonalnym montażem oraz obsługą.Nasza działalność powstała z pasji do techniki, wody oraz z ciągłej chęci rozwoju i osiągnięcia satysfakcji płynącej z zadowolenia naszych klientów.

Niesłabnące zainteresowanie urządzeniami  wodnymi oraz chęć sprostania nowym wyzwaniom i spełnienia coraz większych wymagań naszych Klientów doprowadziła nas do momentu, w którym zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty o zupełnie nowy, ekskluzywny produkt, jakim są fontanny pływające.

Od dawna zastanawialiśmy się nad propozycją produktu, który pozwoli na prawdziwy odpoczynek, relaks, a przy tym będzie produktem bardzo praktycznym oraz użytecznym. Postawiliśmy sobie za cel ukazanie prawdziwego piękna zaklętego w kroplach wody, bo wierzymy, że ustawianie sobie wysokiej poprzeczki nawet w obszarach, zdawałoby się, na pozór niemożliwych do osiągnięcia, zaprowadzi nas do rzeczy wielkich, a te nieustannie będą motywować nas do ciągłego rozwoju, który jest największym motorem napędowym naszej działalności.

Piękno zaklęte w kroplach wody – czym dla nas jest?

Uchwycenie i dostrzeżenie piękna w kroplach wody to stan, który można osiągnąć w trakcie prawdziwego odprężenia, relaksu oraz wyciszenia. Nasze fontanny pływające gwarantują możliwość doskonałego wypoczynku w ogrodzie, zmieniając jego charakter w bajkową i romantyczną przestrzeń, w której aż chce się przebywać. Krople wody migoczące w smugach światła tęczowymi barwami przypominają drogocenne diamenty, a podziwianie ich to prawdziwa uczta dla zmysłów. Obserwowanie strumieni wodnych z różnych perspektyw, o różnej porze dnia, pozwala dostrzec  prawdziwe, na pozór niezauważalne dla ludzkiego oka, piękno. Dźwięk towarzyszący wydobywającym się z fontanny kropelkom wody pozwala zatrzymać się na chwilę, zrelaksować.

Fontanny, które oferujemy, oprócz wspaniałych walorów estetycznych, spełniają również funkcję aeratora wodnego, który pomaga m.in. stymulować naturalny rozkład zanieczyszczeń organicznych występujących w wodzie oraz pozwala zapewnić czystsze, bardziej natlenione  środowisko dla ryb hodowanych w zbiorniku.

Nasze produkty urozmaicają również wygląd wszelkich przestrzeni zielonych, w tym zwłaszcza parków, skwerów miejskich oraz innych terenów rekreacyjnych, zachęcając ludzi do korzystania z spędzania czasu na świeżym powietrzu i czerpania przyjemności z podziwiania otaczającej ich przyrody.

Cechuje nas funkcjonalność i niezawodność

To one wyróżniają nasze produkty dla tle innych podobnych i dostępnych na rynku.

Oferta Kasco Marine kierowana jest również do szerszego grona Klientów, którzy użytkują nasze produkty w charakterze komercyjnym. Z naszej oferty korzystają mariny jachtowe oraz porty, wykorzystując w swojej codziennej pracy nasze odladzacze, napowietrzacze oraz cyrkulatory.

Każdy z naszych produktów dedykowany jest innym potrzebom, a ich funkcje wykorzystywane są do m.in. ochrony kadłub jachtowych oraz stałych elementów wyposażenia marin, takich jak pomosty.

Cyrkulatory i napowietrzacze znajdują swoje zastosowanie także w stawach hodowlanych produkujących wysokiej jakości zdrowy materiał rybny.

Nasza oferta dedykowana jest każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość produktów oraz  niezawodność w ich w zastosowaniu i codziennym użytkowaniu.Naszą misją jest popularyzowanie oraz dystrybucja produktów, których sami chcielibyśmy na co dzień używać. Tylko takie podejście do naszej działalności pozwala nam na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Codziennie wyznaczamy sobie nowe cele, które pozwalają nam sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Klientów i czerpać radość z ich zadowolenia.